Menü Kapat

Hakkımızda

Trend Baca Sistemleri Ltd. Şti. (www.trendbaca.com.tr) 2015 yılında BURSA' da Ülker Metal Ltd. Şti. nin (www.ulkermetal.com) kardeş firması olarak kurulmuştur. 2004 yılından itibaren. NOSAB / BURSA bölgesinde, imalat sektöründe hizmete başlayan firmamız makine, otomotiv sektörlerin de, sektörlerinin lider firmalarına sac ve profil şekillendirme ve kaynak birleştirme konularında hizmet vermektedir.

2008 yılından itibaren , Türkiye'nin önemli Paslanmaz Çelik Baca üreticilerinin montaj bayilikleri alınarak, Paslanmaz Çelik Baca montaj uygulamalarına başlamıştır.

2010 yılından günümüze Çalı Sanayi Bölgesi / BURSA bölgesinde, kendine ait 1.200m² kapalı alan da hizmetlerine devam etmektedir.


2015 yılında Trend Baca Sistemleri Ltd. Şti. kurularak , Trend Baca markası ile bölgesinde CE onaylı Paslanmaz Çelik Baca üretimin de tek üretici konumuna gelmiştir. ​

KALİTE ve STANDARTLARA UYGUNLUK

Trend Baca ürünleri CE onaylı olup, üretim ve kontroller standartlara uygun olarak yapılır. ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve EN 1856-12009 sertifikalarına sahiptir.

ÜRETİM ve MONTAJ KOLAYLIĞI

Trend Baca ürünleri modüler sistemdir. Üretim süreci boyunca , ölçü ve sızdırmazlık kontrolleri sağlanır. Montaj klavuzları yardımı ile kolay montaj sağlanır.

PERFORMANS

Trend Baca kaliteyi, firma başarısında, stratejik bir faktör olarak görür. Kalite hedefine bağlı olarak da müşteri odaklılık, liderlik, sürekli iyileştirme, takım çalışması, tedarikçi kalite yönetimi, eğitim, ürün tasarımı ve süreç yönetimi performanslarını her geçen süreçte yukarıya taşır.

HEDEF

Trend Baca , yurt içi ve yurt dışı pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektöründe Türkiye'nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak hedefindedir.