TREND BACA

BACA SİSTEMLERİNDE MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLER

Hakkımızda

Trend Baca Sistemleri Ltd. Şti. (www.trendbaca.com.tr) 2015 yılında BURSA ‘da Ülker Metal Ltd. Şti.’nin (www.ulkermetal.com) kardeş firması olarak kurulmuştur. 2004 yılından itibaren, NOSAB/ BURSA bölgesinde, imalat sektöründe hizmete başlayan firmamız, makina ve otomotiv sektörlerin de, sektörlerinin lider firmalarına sac ve profil şekillendirme konusunda hizmetler vermektedir. 2008 yılından itibaren Makina Yüksek Mühendisi Başak Ülker’in de katılımı ile, Türkiye’nin önemli ve değerli Paslanmaz Çelik Baca üreticilerinin...

DEVAMINI OKU

KALİTE ve STANDARTLARA UYGUNLUK

Trend Baca ürünleri CE onaylı olup. Üretim ve kontroller standartlara uygun olarak yapılır. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve EN 1856-1:2009 belgelerine sahiptir.

ÜRETİM ve MONTAJ KOLAYLIĞI

Trend Baca ürünleri modüler sistemdir. Üretim süreci boyunca, ölçü ve sızdırmazlık kontrolleri sağlanır. Montaj klavuzları yardımı ile kolay montaj sağlanır.

PERFORMANS

Trend Baca, kaliteyi, firma başarısında stratejik bir faktör olarak görür. Kalite hedefine bağlı olarak da müşteri odaklılık, liderlik, sürekli iyileşme, takım çalışması, tedarikçi kalitesi yönetimi, eğitim, ürün tasarımı ve süreç yönetimi performanslarını her geçen süreçte yukarıya taşır.

HEDEF

Trend Baca, yurtiçi ve yurtdışı pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektöründe Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak hedefindedir.

2019 Ürün katalogumuzu indirmek için lütfen tıklayınız.

Bize Ulaşın

Bize çalışma saatlerinde ulaşmak için:

Fabrika:
Çalı Sanayi Bölgesi 1. Sokak No:9
Nilüfer BURSA
Telefon:+90 224 482 26 34
Cep:+90 532 471 71 51
Fax:+90 224 482 26 74
Eposta:ysulker@ulkermetal.com

Trend Baca Sosyal Medya

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Size güzel haberlerle geri döneceğiz.